PINAR ALTUĞ 2013 YAZ SEZONUNU TEKNEDE AÇTI

PINAR ALTUĞ BODRUM’DA TEKNEDE GÜNEŞLENİRKEN BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLENDİ

Güzel oyuncu Pınar Altuğ’un Bodrum sevgisini artık bilmeyen yok. Ünlü oyuncu her tatil mutlaka Bodrum’a gider. Bodrum’un müdavimlerinden olarak gösterilen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti tatil sezonunu teknede açtı.

Bodrum, Cennet Koyun’da yatları H2O’yu demirleyip denizin ve güneşin tadını çıkaran çift gazetecilerin fotoğraf çekmelerine aldırış etmediler. 39 yaşında ki güzel oyuncu Pınar Altuğ kusursuz vücudu ile büyük beğeni topladı. Gün boyunca güneşlenen Pınar Altuğ fit vücudu ile 20lik genç kızlara taş çıkarırken kendinden yaşça küçük olan Yağmur Atacan kızları su ile oynadı.

Pınar Altuğ’nun fit vücuduna karşın eşi Yağmur Atacan’nın aldığı aşırı kilolar dikkatlerden kaçmadı. Oyuncu Pınar Altuğ bütün gün güneşlenirken eşi Yağmur Atacan ise kızları ile oyun oynadı. Güzelliği ile göz dolduran Pınar Altuğ anne olmasına ve ilerleyen yaşına rağmen Bodrum’un en güzel kadınları listesinde ki yerini aldı. Eşi Yağmur Atacan’ın da eşini biraz örnek alıp kilo vermesi gerektiği gözlerden kaçmadı.

 

 

Tüm magazin haberlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

MAGAZİNMAGAZİN HABERLERİGÜNCEL İSTANBUL MAGAZİNİSTANBUL GECE HAYATI

 

0 Yorum

Ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap