ESRA EROL’UN BAŞI BELADA

 

BAŞI BELADA

Ünlü sunucu Esra Erol’un başı programında evlendirdiği çift yüzünden

belada.

 

İzmir’de yaşayan ve başından daha önce 3 evlilik geçen Buket Nalçak, İstanbul’da ziyarete geldiği annesinin önerisini kabul edip ATV ‘de yayınlanan, “Evlen Benimle” isimli “çöpçatan” programına katıldı. Sunuculuğunu Esra Erol ‘un yaptığı programda Buket Nalçak’a talip, Türkiye’den değil, Romanya’dan çıktı. Bükreş’te yaşayan Türk işadamı Mehmet Sözen, Nalçak ile tanışmak için programa katıldı. Nalçak ve Sözen birbirlerini beğendi ve Esra Erol’in şahitliğini yaptığı nikah ile evlendi.

 

Bir süre İstanbul’da Mehmet Sözen’in ablasının evinde kalan çift, daha sonra Romanya’daki evlerine taşındı. Ancak çift arasında geçimsizlik baş gösterince Buket Nalçak, boşanma davası açtı. Tanık olarak da Esra Erol’u gösterdi. Usulüne uygun yapılan tebligata rağmen oturuma katılmayan ünlü sunucu Esra Erol hakkında “ihzar müzekkeresi” (mahkemece yapılan çağrıya uymayanların güvenlik güçleriyle mahkemeye gelmesini sağlamak için verilen yazılı emir) çıkarılmasına karar verildi.

 

 

 

Tüm magazin haberlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

MAGAZİNMAGAZİN HABERLERİİSTANBUL GECE HAYATIGÜNCEL MAGAZİN

 

ESRA EROL KİMDİR, ESRA EROL HAYATI, ESRA EROL NERELİ, ESRA EROL KİLOSU, ESRA EROL BOY’U, ESRA EROL’UN OYNADIĞI FİLMLER, ESRA EROL VİKİPEDİA, ESRA EROL RESİMLERİ, ESRA EROL  FAALİYETLERİ, ESRA EROL ÖZ GEÇMİŞİ,  ESRA EROL BİOGRAPHY

 

0 Yorum

Ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap